Другий квартальний звіт Verida Q2 2022

Це був ще один величезний квартал для Verida, тому що ми розширюємо можливості Web3. Попри те, що ринок криптовалют був надзвичайно нестабільним, що породило нові проблеми у всьому секторі, ми, як і раніше, неймовірно оптимістичні та з нетерпінням чекаємо на майбутнє. Як розробники інфраструктури, ми розробили рейки, щоб уможливити перехід від Web2 до Web3. Існує багато можливостей допомогти компаніям, що працюють з Web2, перейти на Web3, зруйнувати чинні позиції або створити абсолютно нові галузеві вертикалі. Verida з гордістю підтримує портфель партнерських проєктів, що постійно зростає, в різних галузях промисловості.

Інженерія

Сховище

Verida Vault тепер доступний у iOS App Store як попередній перегляд для розробників. Завдяки впровадженню швидших реалізацій шифрування було значно покращено продуктивність. Швидкість роботи покращилася з приблизно 15 секунд до менш ніж 2 секунд у деяких випадках.

Ми запустили перевірку концепції Web2 data onramp, де користувачі можуть отримувати дані зі своїх облікових записів Facebook і Twitter. У найближчі тижні ми поділимося додатковою інформацією про це.

Крім того, у нас є:

 • Додано підтримку додаткових ланцюжків тестової мережі (NEAR та Ethereum)
 • Підтримка Wallet Connect на Ethereum і Algorand
 • Вирішено критичні проблеми, які перешкоджали випуску Android (незабаром очікується)
 • Оновлена основна архітектура програми для легкої підтримки більшої кількості блокчейнів і підвищення безпеки
 • Розширені параметри реєстрації користувачів для розробників, які інтегруються з SSO SDK
 • Значно вдосконалено можливості тестування.

Перегляньте цю демонстрацію поточних можливостей Vault:

У третьому кварталі ми працюватимемо над розширенням підтримки кількох ланцюжків, щоб включити блокчейни Polygon і Polkadot, а також над подальшим покращенням взаємодії з користувачами.

Протокол

Зараз працює тестова мережа протоколу Verida з першими вузлами, що працюють у США та Австралії. Це важливий крок у створенні справді децентралізованого та регіонального зберігання даних для забезпечення відповідності персональних даних нормативним вимогам.

Ми також постійно працювали над дослідженням, розробкою та впровадженням ключових компонентів нашої дорожньої карти протоколу.

Це включає:

 • Розробка та впровадження децентралізованого реєстру DID (випуск очікується в третьому кварталі)
 • Дослідження, розробка та впровадження архітектури метатранзакцій для всіх смарт-контрактів Verida (випуск очікується в третьому кварталі)
 • Випуск Verida SDK v1.1.15
 • Стартовий комплект Verida Vue у попередній версії для розробників
 • Додавання демо-версії запиту даних користувача через мостовий зв’язок Web2 до демо-прикладів Vault.

З нетерпінням чекаємо, ми наполегливо працюємо над тим, щоб у третьому кварталі випустити децентралізований реєстр служб і службу імен у testnet.

Досвід розробника

Ми продовжуємо розширювати нашу документацію для розробників та інтерактивні посібники. Ми також створюємо додатковий вміст, зручний для розробників, наприклад:

Покрокова відео-інструкція Verida Single Sign:

Покрокова відео-інструкція Data Storage:

У нас також є велика бібліотека ресурсів. Наприклад, як вибрати сховище даних для Web3.

Ми завжди відкриті до відгуків і розмов, щоб покращити наш досвід розробників. Будь ласка, поділіться своїми думками та ідеями з нами в Discord.

Зростання екосистеми

Verida продовжує розвивати нашу екосистему. Ми з гордістю вітаємо наших нових партнерів, зокрема:

 • Ettle — Ettle запускає стейблкоїн, забезпечений готівкою в австралійському доларі (AUDE), який повністю підтримується банком і може бути погашений
 • cheqd — це децентралізована мережа для володіння даними та створення цінності, що дозволяє окремим особам і організаціям контролювати свої дані
 • Debt DAO — створює децентралізований ринок без дозволу для купівлі, продажу, гарантування та управління боргом для економіки DeFi
 • Verify My Signature — функція перевірки мого підпису спрямовує клієнтів до постачальника гарантій підпису.

Кріс, Нік, Ерік та Ірина з команди Verida подорожували США від Consensus у Техасі та Graph Conference у Сан-Франциско до Polkadot у Нью-Йорку. Протягом п’яти тижнів подорожі ми познайомилися з понад 150 контактами, включаючи партнерів по екосистемі, венчурних капіталістів і ключових експертів Web3. Ці знайомства вже ведуть до змістовних розмов і можливостей партнерства.

Завершуючи другий квартал, ми оголосили про запуск нашого інкубатора облікових даних, що надає комплексний технологічний стек, який об’єднує екосистему партнерів, які впроваджують інновації щодо облікових даних у Web3.

Операції

Крипторинок був нестабільним протягом другого кварталу, після краху Terra, після якого виникли проблеми з ліквідністю та платоспроможністю основних централізованих кредиторів. Verida не мала жодного впливу на Terra чи цих кредиторів і продовжує підтримувати сувору практику управління ризиками щодо зберігання та управління нашими коштами.

Ми серйозно ставимося до практики управління ризиками у Verida. Ефективний контроль ризиків допомагає нам контролювати майбутні проблеми, діючи проактивно, а не реактивно. У такій галузі, як Web3, що зароджується, ми вважаємо, що це важливий потенціал для підвищення стійкості проекту та впевненості наших зацікавлених сторін і спільноти.

Нещодавно ми провели незалежний аналіз ризиків нашої практики, щоб оцінити наші процеси, внутрішній контроль і стратегії пом’якшення. Намір полягав у виявленні прогалин у нашому охопленні ключових сфер ризику в нашому бізнесі. Результати перевірки допоможуть нам удосконалити нашу практику управління ризиками.

Маркетинг і спільнота

Verida спонсорувала наш перший хакатон у Graph Hack у Сан-Франциско. У нас було три дивовижні переможці, зокремаVeriFireArm, TeaDate, та MortgageID, створені на основі Verida SDK.

Ми також виступали на різних подіях IRL та онлайн, зокрема:

Ми оновили наш веб-сайт, удосконалили бренд нашого продукту та додали нові сторінки для випадку використання облікових даних, Verida Vault і того, як почати роботу з Verida.

Команда Verida тепер на gm! Gm.xyz — це крипто-нативна, децентралізована соціальна мережа, що належить користувачам. Приходьте, представтеся та дайте нам знати, що ще ви хочете побачити від команди.

Verida IRL

Приходьте до нас на майбутні заходи!

Verida з гордістю виступає спонсором і бере участь у виставці Australian Crypto Convention у Голд-Кості 18–19 вересня.

Ми будемо в Сінгапурі на Asia Crypto Week і Token2049, а також на інших конференціях у Сполучених Штатах. Щоб знайти нас, просто зв’яжіться з Discord. Ми будемо раді познайомитися з вами.

Зв’яжіться з нами

--

--

Junior crypto influencer

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store