Як фармити в Subspace Network

Посібник із фармінгу в Subspace Network

*Цю статтю було оновлено 10 червня 2022 року, щоб відобразити нові мінімальні вимоги до апаратного забезпечення для ведення господарства в Subspace Network.

Мережа Subspace розроблена як широкомасштабована та розподілена інфраструктура для Web3, що забезпечує багатий досвід у мережах. Ми хотіли, щоб Subspace був відкритим і без дозволу з першого дня, щоб кожен із ноутбуком міг брати участь у мережі з будь-якої точки світу й отримувати винагороду за свій внесок.

На відміну від багатьох мереж proof-of-work (PoW) або proof-of-stake (PoS), щоб взяти участь як оператор консенсусного вузла Subspace (фармер), вам не потрібне спеціальне обладнання чи будь-які капіталовкладення. Насправді вам також не потрібно буде стейкати токени, щоб запустити фармерську ноду, і будь-який запасний комп’ютер за останні десять років, ймовірно, відповідатиме мінімальним вимогам до обладнання. Звичайно, ви також можете запустити вузол у фоновому режимі на своєму ноутбуці, не впливаючи на щоденне використання.

Рекомендовані мінімальні вимоги до обладнання

  • 2 виділених ядра ЦП
  • 4 ГБ оперативної пам’яті (рекомендовано 8 ГБ)
  • 60 ГБ місця на жорсткому диску

Коротше кажучи, якщо ви можете грати в гру або дивитися Netflix на своєму комп’ютері, він, швидше за все, також може запустити вузол (ноду). Фармерський вузол (нода) може працювати в операційних системах macOS, Windows і Linux. Крім того, деякі учасники спільноти змогли запустити фермерський вузол на Raspberry Pi, хоча він офіційно (поки що) не підтримується.

Винагороди

У найближчій перспективі є два джерела винагород для фармерів:

  • Винагорода за блок — беручи участь у консенсусі та сприяючи безпеці мережі
  • Плата за зберігання — сплачують розробники додатків за постійне зберігання в ланцюжку (NFT, метавсесвіт, канали даних тощо)

Почнем…

Є кілька варіантів, щоб запустити і запустити ваш фермерський вузол. Нижче ми наведемо їх у порядку складності, виходячи з необхідного рівня технічних знань.

Настільна програма Farmer — графічний інтерфейс (просто)

Графічний інтерфейс користувача простий у налаштуванні та використанні, як і будь-яка інша програма, встановлена ​​на вашому комп’ютері. Посилання на детальну інструкцію.

Інтерфейс командного рядка та докер (середня важкість)

Цей шлях для технічно підкованих користувачів. Вузли мають бути налаштовані та керовані через CLI. Окрім CLI, ми також надаємо образ Docker для стандартизації процесу на різних платформах. Посилання на детальну інструкцію.

Вихідний код (експерт)

Якщо ви досвідчений розробник і хочете перевірити вихідний код, щоб скомпілювати його самостійно, ось посилання на репозиторій Github.

Наразі мережа може похвалитися понад 20 тисячами активних вузлів, що використовуються спільнотою, що робить Subspace однією з найбільш децентралізованих мереж. Дякуємо за ваш інтерес до Subspace Network, ми хотіли б, щоб ви стали частиною нашої глобальної спільноти. Не забудьте приєднатися до нашого Discord або Telegram, щоб отримувати останні оновлення.

--

--

Junior crypto influencer

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store