Ignite Tournaments AMA з Мікою Смітом (технічний директор) і Всеволодом Сергієнком (старший менеджер із продуктів) Резюме — Discord (15 липня)

Aly: Всім привіт! Дякуємо, що прийшли на третій AMA в нашій серії з керівниками відділів і керівництвом Ignite Tournaments. Мене звуть Елі, я керівник спільноти в Ignite.

Минулого тижня ми спілкувалися з Тоні Ченом, а сьогодні ми спілкуємося з нашими керівниками інженерів, Мікою та Всевом. Міка є технічним директором Ignite, а Всев є старшим менеджером із продуктів.

Як і минулого тижня, ми відкриємо слово для запитань наприкінці. Розмістіть їх у чаті AMA над сценою. Ласкаво просимо, Всев і Міхей.

Всев: Приємно познайомитися.

Aly: Давайте почнемо; чому б вам не розповісти нам трохи про себе та своє походження? Ви можете кинути монету, щоб побачити, хто йде першим.

Vsev: Моя монета показує, що Міка йде першим!

Micah: Я технічний директор, тобто програмую. Я програмую з чотирьох років. Мій батько наприкінці 70-х захопився комп’ютерами. Мій перший спогад — Apple II. Ви пам’ятаєте стародавні комп’ютери, такі як Commodore 64 і Tandy, усі старі речі? Відтоді я тривалий час займався інженерним керівництвом. Я був засновником стартапу. Я дуже люблю програмування та проблеми, які з ним пов’язані, зокрема роботу з людьми та допомогу іншим стати найкращою версією себе з точки зору програмістів. Так я бачу свою роботу.

Aly: Так, це чудово.

Micah: Дякую.

Vsev: Моя історія трохи інша; інші діти вже мали комп’ютери, у мене його не було, але я завжди намагався робити те, що мені було важко. Через це, коли я вступив до університету, я навмисно зосередився на надважкій математиці, і мені довелося піти проти себе й краще зрозуміти математику та технології.

Отже, в якийсь момент, під час навчання в університеті, я почав працювати в ІТ, займаючись програмуванням легшим, ніж програмування, про яке згадував Міка. Я виконував роботу з автоматизації тестування, яка в основному автоматизувала тестові сценарії, створені ручними тестувальниками, щоб перевірити, як працює продукт. У той час я керував малими та більшими командами. Я керував відділами.

Я перейшов до виміру продукту, тому що маю перевагу як у технічній, так і в користувальницькій частині. Це в основному моя робота тут. Я намагаюся допомогти та тісно співпрацювати з командою та Мікою, щоб знайти найкращий спосіб задовольнити наших користувачів та їхні потреби та зробити ігри цікавими та крутими враженнями для всіх.

Aly: Дякую! Говорячи про вашу команду, я бачу Джеффа [Джеффрі Годвілла, віце-президента з інженерних питань] серед аудиторії! Чи можете ви розповісти нам більше про свою команду та Ignite?

Vsev: Ми працюємо в тій самій команді, що й Міка, але я більше над функціями, а Міка — над технічною частиною.

У нас є дивовижна команда професіоналів, які розкидані по всій планеті в різних часових поясах, але ми все ще ефективно спілкуємося та намагаємося зробити все можливе, працюючи над цим продуктом.

Міхей, ти хочеш щось додати зі свого боку?

Micah: Так, команда найкраща з кращих і стає тільки кращою, чого ти хочеш від бізнесу.

Раніше я працював дистанційно з міжнародними компаніями. Ми з Всевом разом працювали на трьох роботах. Ми ніби сильна команда.

Aly: Я насправді цього не знала. Я дізналась щось нове.

Micah: О так, ми з Всевом їдемо далеко, далеко назад. Ми давно працюємо над проектами. Ми так добре знаємо один одного, ми знаємо, як працює один з одним, ми знаємо свої сильні та слабкі сторони, і це саме те, що ви хочете від партнера для роботи.

Найбільше мені подобається те, що це мій перший стартап, у якому частина талантів приходить з Африки, і я вражений талантами, які приходять з Африки. У нас є люди з Китаю та В’єтнаму. Усі такі хороші, і приємно знайомитися з різними культурами.

Aly: Так, справді так!

Micah: Люди багато говорять про різноманітність на робочому місці, і це, безперечно, актуальна тема, коли справа стосується стартапів. Переконавшись, що у вас є різноманітність, а різноманітність, яка існує в цій команді, відрізняється від будь-якого іншого місця, де я працював. Я змінився після роботи з цією командою. Я скажу, що це абсолютно чудово, і це робить речі цікавими.

Aly: Зі свого боку, я працюю з людьми з усього світу тут, у Discord. Наші модератори звідусіль. Гравці звідусіль, і зараз приємно зазирнути у світи інших людей.

Micah: 100%!

Aly: Наш додаток і наша компанія унікальні. Як пройшов процес для вас, хлопці? Створюєте абсолютно нову платформу, чого не було раніше?

Vsev: Найважливіше тут — створити цю платформу більш масштабованою та з’ясувати, як краще обслуговувати користувачів у різних турнірах, які ми можемо проводити, і як організація турніру як досвід працює для людей. Я знаю, що багато людей чекають на турніри, які не просто безкоштовні, але включатимуть деякі реальні призи, такі як жетони та інші речі.

Ми активно над цим працюємо, і весь ігровий простір — це не те, чого я не відчував зі зрозумілих причин, інакше я б тут не був.

Я грав у ігри протягом трьох років, граючи в Marvel Contest of Champions, якщо говорити про щільний досвід мобільних ігор. Отже, я бачу, що є багато потреб, які не всі змагальні ігри можуть задовольнити в участі різних користувачів із різних куточків земної кулі.

Моя головна мета — знайти ключі від цих дверей і дозволити всім гравцям з різних місць у різних іграх зробити цей досвід ще більш змагальним і веселим. Просто щоб покращити те, як люди можуть насолоджуватися іграми.

Є технічні моменти, які ми повинні розглянути, і я не хочу вдаватися в глибину. Можливо, Міка прояснить це питання, але головне завдання полягає в тому, щоб краще зрозуміти користувачів та їхні потреби та намагатися якомога більше задовольнити це, роблячи нашу платформу масштабованою, оскільки ми будемо рости.

Micah: Який сенс будувати те, що було побудовано раніше? Я не працював у місці, де будують щось, що було побудовано раніше, мабуть, 13 років. Мені це не подобається. Я хочу зробити щось нове. Нам справді пощастило. Наш генеральний директор, Крістал, вона дуже добре знайома з ігровою спільнотою та має чудове бачення, неймовірну наполегливість і неймовірні здібності. Не кажучи вже про іншого нашого співзасновника, Тоні, та його походження. Нам справді пощастило, що ми маємо цю унікальну перспективу та можливості. Маючи початкове бачення продукту та початковий напрямок, ми просто гарантуємо, що досягаємо того, що бачать вони, і виходимо на ринок.

Я ні в якому разі не професійний гравець. Я майже впевнений, що кожен може перемогти мене майже в будь-якій грі. Чесно кажучи, я намагаюся придумати гру, в якій я міг би когось перемогти, і я не думаю, що вона існує.

Як сказав Всев, ми досягаємо того, чого хоче і потребує ринок, створюючи щасливих користувачів. Щасливі користувачі — це назва гри. Це те, що я вважаю таким чудовим.

Aly: Дякую! Повертаючись до того, що згадав Всев, які були найбільші труднощі, з якими ви зіткнулися під час створення програми?

Vsev: Я дозволю Міці відповісти на більш технічні запитання.

Micah: Не проблема. З Всевом працювати було найскладніше! Я жартую! Ми найкращі друзі. Проблема для мене полягає в тому, що ти відчуваєш біль, коли переходиш від нуля до одиниці, і коли я кажу від нуля до одиниці, це дуже властиво Кремнієвій долині. Це біль, коли ви переходите від нуля до одиниці, де у вас є ідея, але ви не знаєте, чи повністю ви наблизилися до ринку в ній.

Крім того, у вас є всі проблеми з відкриттям бізнесу. Змусити команду працювати разом для виконання, мати правильний напрямок і постійно впливати. Перші кілька місяців, не кажучи вже про роки, стартапу дуже складні, але вони приносять користь. Складно через сили, що знаходяться всередині, і це цілком нормально.

Це та сама стара історія. Переконайтеся, що ви робите правильні речі, примусово зосередьтеся, і ви якомога жорсткіше йдете до виходу на ринок, а також переконайтеся, що ви створюєте щасливу команду, яка добре працює та працює разом.

Aly: Чудово! Дякую. Всев, ти хочеш щось додати?

Vsev: Ми зіткнулися з проблемами, пов’язаними з блокчейном, технікою, а не з самою індустрією, але з певними обмеженнями інструментів, які ми пробували. Це додало трохи додаткового часу до розкладу. Окрім цього, я погоджуюся з Міхею, що це звичайний набір питань і проблем, які виникають, коли ви щось починаєте, починаючи від нуля до одного.

Micah: Приємно те, що ми з Всевом уже втретє переводимо компанію з нуля до одиниці. Ось чому я такий щасливий, що він тут працює. Ми можемо зробити цю AMA разом; це він і я. Усі ці проблеми та виклики, жодна з них не нова для нас. Ми просто робимо це знову, і, сподіваюся, ми зробимо це знову пізніше.

Aly: Ми можемо відкрити слово для запитань Всеву та Міці. Якщо ми не можемо зараз відповісти на щось, просто сміливо скажіть це. Якщо ви, хлопці, хочете поставити свої запитання в чаті AMA, я їх прочитаю.

Євген хоче знати, що ми побачимо в наступних оновленнях?

Vsev: Наступне найбільше оновлення міститиме турніри з урожайності та багато виправлень помилок. Проблеми, про які повідомляли користувачі, ми активно їх виправляли. Ми випустимо початкову версію сповіщень для користувачів. Як ви можете помітити, планується випуск великої кількості нового функціоналу.

Micah: Я в захваті від цього наступного, тому що команда, особливо під керівництвом Vsev, керувала якістю продукту, і якість програми різко покращилася. Отже, нам було важко виявляти будь-які помилки, користувачі завжди їх знаходять, і ми хочемо про них почути! Розкажіть, будь ласка, про них. Ми хочемо, щоб вони сказали нам що-небудь людям, які слухають.

Якість стала такою гарною, і вона буде лише покращуватися. Я радий отримати відгук після цього наступного.

Vsev: У нашому наступному випуску наша основна увага буде приймати відгуки користувачів, і якщо виникнуть проблеми, будь ласка, не соромтеся повідомляти про них. Ми будемо уважно вивчати їх і намагатися їх виправити, покращуючи загальну якість. Будуть деякі інші досягнення, над якими ми працюємо у фоновому режимі.

Сподіваємось, наступний набір функцій буде більш захоплюючим, як той, який ми маємо зараз.

Ще одна річ, яку я хочу згадати, це те, що нещодавно ми випустили новішу версію з деякими технічними оновленнями. Отже, якщо ви ще не оновили, зробіть це. Через зміни вам доведеться це зробити, коли ми випустимо турніри з фермерства.

Aly: Я також переслідувала їх за це. Для тих із вас, хто перебуває в альфа-тесті, коли ми випустимо наступне оновлення зі змінами, ми також розповімо вам, хлопці, які відгуки ви отримали від вас, які були включені в оновлення. Ми також будемо робити більше відгуків і конкурсів на помилки, щоб ви могли допомогти нам у пошуку.

Ми трохи торкнулися цього, але якщо ви хочете щось додати, чому це зайняло трохи часу для розробки? Чому Moonbeam? Де $TENKA?

Micah: Є кілька речей. Якщо ви подумаєте про те, де блокчейн як технологія з точки зору загальних років існування, блокчейн є таким новим. Ці компанії виходять неймовірно свіжими. До того ж їхня технологія неймовірно нова.

Завдяки їхнім методам існує багато абсолютно нових експериментів щодо всіх змінних, які ви зазвичай бачите в компанії. Як наслідок, немає того рівня стабільності, який ви бачите в блокчейні майже з будь-якою іншою технологією.

Якщо ви подумаєте про проблеми, які ми бачили конкретно, біткойн має специфічне використання енергії, Ethereum має перейти на нову модель, а у Solana були проблеми з його формулою. Це те, що ви бачите в технологіях, що розвиваються, коли з’являється щось нове, і ніхто ще не повністю досяг стабільнішої речі, що станеться через кілька років. Вони не такі стабільні, як технології баз даних, які ми спостерігаємо в техніці протягом 30–40 років. Щоб дозволити блокчейну продовжувати розвиватися, потрібен час, і це була одна з найбільш важливих проблем, які ми бачили.

Інша річ — це класична проблема від нуля до одного. Створити команду так, щоб усі були на одній сторінці та багато експериментували, навіть керуючи технічною командою. Ви не можете перейти до будь-чого, що хочете створити, і застосувати ті ж методи, які ви застосовували при створенні інших речей, до тієї ж команди та тієї ж проблеми. Це зовсім не так працює. Ви повинні ретельно змінити те, як керуєте справами для конкретних людей у ​​вашій команді, конкретної проблеми, конкретних потреб і цінностей. Це те, для чого потрібен час.

Нам пощастило, що у нас є виконавча команда, яка цінує якість, яку можна побачити не в кожному програмному забезпеченні, і я впевнений, що ми можемо погодитися, що ми це бачили.

Хлопці, ви бачили гру, Cyberpunk? Рівень якості цієї гри на момент її запуску? Ніхто не хоче такого рівня якості, всі ми. Якщо ми збираємося інвестувати в щось і використовувати це регулярно, вам потрібен високий рівень якості. Дістатися до того місця, де наша команда працює відповідно до цінностей, і ми досягаємо цього на вершині проблем із станом блокчейну, ось як я б пов’язав те, через що ми пройшли.

Aly: Чудово. Кізо має кілька запитань. Програма Ignite може безперебійно працювати на iPad і Android, але деякі інтерфейси користувача все ще відповідають розміру мобільного телефону. Чи є спосіб покращити планшети? Багато хто хоче грати на планшетах.

Vsev: Наразі ми надаємо офіційну підтримку лише для типів екранів мобільних телефонів. Ми не підтримуємо планшети. У нас є плани в дорожній карті, але вони не дуже близькі. Це залежатиме від кількості користувачів, які використовують планшети. Зараз, виходячи зі статистики, яку ми бачимо, більшість користувачів все ще користуються мобільними телефонами.

Aly: Дякую. Кізо хоче знати, скільки інженерів у команді Ignite?

Vsev: Міхей?

Micah: Ти рахуєш в голові, як я? Зачекай; Мені доводиться висмикувати пальці для цього. Як і будь-яка інженерна команда, вона коливається. На даний момент у нас близько 15 людей в команді. Але це зростає та знижується залежно від рішень, прийнятих у плані продукту, і того, як ми хочемо використовувати злітно-посадкову смугу. Але проміжок зараз становить приблизно 15.

Vsev: Я б підтвердив, що це медіана 15.

Aly: Останнє запитання від Кізо, якого ми коротко торкнулися. Він хоче знати, чи є можливість незабаром оновити програму за відгуками спільноти та яких відгуків шукає команда інженерів?

Micah: Все! Кожен шматочок. Абсолютно все, що ви можете придумати; ми хочемо почути все це: чим більше відгуків, тим краще.

Щоб ви знали, виправлення помилок увійшли до випуску, який ми робимо наступним. Було багато відгуків, які ми отримали від оригінальної альфа-версії, яку Всев складав і яку ми випустимо. Зворотній зв’язок є основою того, що ми хочемо створити. Будь ласка, будьте проактивні та надсилайте його.

Vsev: Однією з конкретних областей продукту, яка мене цікавить, є те, що в програмі ви хотіли б мати більше на поверхні. Такого роду зворотний зв’язок.

Як сказав Міка, ми цінуємо всі відгуки. Все це і все це.

Aly: Чудово! Дякую.

Micah: У мене питання! Ми насправді про це говорили. Яка ваша улюблена пісня в караоке?

Aly: Мій? Око тигра

Micah: Класика! Це епічно!

Aly: А ти, Міка?

Micah: Я такий хлопець Брюса Спрінгстіна, що танцює в темряві. Витягніть боса, нехай дзвонять.

Aly: Можливо, нам варто влаштувати конкурс караоке в Ignite Discord.

Micah: О, це було б дуже весело.

Aly: Мені здається, я щойно побачила, як глядачі сховалися.

Наступного тижня в цей же день зробимо це на годину раніше. Ми будемо спілкуватися з нашим креативним директором Марко. Почніть думати про те, що ви хочете його запитати.

Дякую всім, що прийшли; окрема подяка Міці та Всеву за веселу, інформативну AMA.

Ignite Tournaments — це перша в світі програма для організації кіберспортивних турнірів типу «грай, щоб заробити» та програма для потокового передавання для мобільних ігор із виплатами в криптовалюті та NFT.

Підписуйтесь на наші офіціальні мережі:

Twitter | Facebook | Instagram | Discord

--

--

Junior crypto influencer

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store