Ignite Tournaments AMA з Полом Вордом (керівник відділу кіберспорту та партнерства) Recap-Discord (1 липня)

AMA з Полом Вордом (керівник відділу кіберспорту та партнерства)

Елі: «Всім привіт і дякую, що прийшли на перший у нашій серії AMA з керівниками відділів Ignite Tournaments! Мене звуть Елі, я керівник спільноти в Ignite. Сьогодні ми поговоримо з Полом Уордом, керівником відділу кіберспорту та партнерства. Ласкаво просимо Павле!

Пол: Дякую, Алі! Я щасливий бути тут!

Елі: Давайте відразу! Розкажіть нам трохи про себе, своє походження та свій шлях до Ignite.

Пол: Моє минуле — кіберспорт. Я був засновником і генеральним директором компанії під назвою Esports Arena, яка займає стаціонарні кіберспортивні об’єкти в США. Ми провели сотні подій з усіма великими спільнотами, розробниками та ігровими організаціями. Одна річ, яку ми зробили добре, це те, що ми залучили багато неендемічних брендів. Бренди, які не були знайомі або не пов’язані з кіберспортом у просторі кіберспорту, і це те, що я хочу зробити з web3.

У мене був вихід після серії C, і після цього я почав шукати компанію, яка розробляє кіберспортивну інфраструктуру Web3. Те, що я вважав би ставку на галузь, не будучи експертом у цій галузі. Я не був упевнений, яка організація, на мою думку, буде справді успішною. Ви знаєте, що багато компаній піднімуться і занепадуть, але я вважав, що Ignite має хороші шанси стати галузевою комунальною компанією. Щось, що кожен може використовувати і кожен може отримати користь. Ось що привело мене до Ignite з мого досвіду кіберспорту. Це причина, чому я тут. Я керівник відділу кіберспорту та партнерства Ignite.

Елі: Чудово, і ми дуже раді, що ви тут!

Які переваги можуть отримати партнери/інвестори від співпраці з ignite?

Пол: Найважливіше, що я бачу в Ignite, це можливість, яку він дає організаторам турніру, щоб формувати досвід, який вони хочуть від турніру. Це має багато переваг для партнерів, інвесторів і тому подібного.

З мого досвіду, коли у вас є спільноти, будь то титул AAA чи невелика спільнота, що розвивається, коли у вас є можливість звичайної людини брати участь у змаганнях, кіберспорті, додатковий досвід на вершині гри, тоді ви будете отримати зростання. Ви знайдете справжню можливість розвивати спільноту та гру. Таким чином, переваги полягатимуть у наданні організаторам турніру можливості розвивати спільноту, розвивати гру та розвивати те, що цікавить людей.

Тож це найбільша перевага, яку така платформа, як Ignite, може надати партнеру. Можливість охопити та збільшити аудиторію з часом залежить від користувачів. Зі свого досвіду я вважаю, що в кіберспорті важко виробляти або нав’язувати тенденції чи участь у кіберспорті. Але коли інструменти надаються учасникам початкового рівня, ви можете побачити значне зростання дуже швидко та надати ці інструменти цим людям, щоб досягти такого зростання без необхідності, як я вже казав, примушувати чи створювати неавтентичний простір для участі людей. . Цей підхід, на мою думку, є найбільшим інструментом і причиною успіху Ignite.

Елі: Погоджуюсь, і одна з наших головних цілей полягає в тому, щоб надати web3 і структуру турніру людям, які інакше могли б не знати про їх існування або не мали жодної ідеї потрапити в цей простір.

Пол: Так, моя мета знову ж таки, оскільки я організатор турнірів, полягає в тому, щоб Ignite можна було використовувати як інструмент для людей, не тільки для участі та перемоги в турнірах, але й для того, щоб цей організатор турніру працював на повний робочий день, неповний робочий день роботу, скільки хочуть. Я хочу, щоб це було заняття, з яким люди розвивалися, і це могло призвести до більших речей. Цього я хочу від організаторів турнірів, і це є рушійною силою в самій галузі. Знову ж таки, ось чому я так налаштований на Ignite.

Елі: Отже, самі організатори турніру, чи є користь від проведення турнірів на Ignite?

Пол: Так, я думаю, що архітектура турніру є кліше на цьому етапі в кіберспорті. Створено учасниками та організаторами кіберспорту для учасників та організаторів кіберспорту. Це те, що ви знайдете з Ignite. Ми знаємо, що існуючі спільноти, посилаючись на те, що я сказав раніше; важко застосувати цей підхід зверху вниз.

Тим не менш, базовий набір інструментів, які спільнота чи організація може автентично використовувати для захоплення та взаємодії зі своєю спільнотою, є набагато потужнішим. Впровадження P2E у будь-яку гру, засновану на навичках, є безцінним і неймовірним розвитком технологій для кіберспорту. Стимулювати не лише гравців високого рівня, а й спонукати учасників брати участь у результатах і розмірі турніру. Ця динаміка, я вважаю, унікальна і є секретом неминучого наступного етапу, яким будуть кіберспорт і web3.

Не вдаючись у шаблонне питання про те, що ці інструменти дають розробникам ігор, командам з кіберспорту, гільдіям і спонсорам, не вдаючись у це, просто з філософської точки зору, наскільки це велика можливість отримати користь від усіх сторін на одній платформі яких ми не бачили в кіберспорті. Хотілося б, щоб ця платформа існувала останні десять років. Це було б набагато простіше з точки зору організатора турніру. Ось чому я так цього чекаю.

Елі: Давайте трохи покопаємося в перевагах гільдій. Що вони можуть зробити з Ignite, щоб працювати як над Ignite, так і стимулювати базу своїх гравців?

Пол: Цікавий аспект такої платформи, як Ignite, який робить її унікальною, полягає в тому, що вона була створена з нуля, маючи на увазі щось на зразок гільдій. Те, про що не думала жодна інша платформа. Можливість створювати таблиці лідерів, керувати гільдіями, створювати нові гільдії в уже багатих на користувачів середовищах, а також мати можливість приєднатися до гільдій; все, починаючи від спонсорованих подій, турнірів гільдій проти гільдій, блокування регіонів і змагань гільдій. Я вважаю, що це піде на користь зростанню та загальному досвіду, який мають члени гільдій, якого не існує — такий розвиток індустрії з платформою Ignite.

Одна з речей, яка мене найбільше хвилює, це залучення найкращих ігрових студій AAA у простір web3. Багато великих компаній із величезною аудиторією не дійшли до того, щоб вбудовувати web3 у свої ігри, і багато речей завадять їм це зробити. Тим не менш, вони хочуть певним чином бути в просторі та надати своїй величезній аудиторії платформу для конкуренції та знайомства цієї аудиторії з елементами web3, такими як гільдії та ігри web3, що стане потужним розвитком.

Окрім розробників AAA, яких ми хочемо залучити, є спонсори типу Fortune 500, які шукають таку аудиторію, надзаангажовану, прагнуть спонсорувати турніри, події, ліги, серії та гільдії. Це хліб з маслом мого походження; це вишенька на торті, якщо мати гравця початкового рівня, який новачок у web3, кіберспорті чи організації турнірів. Вони можуть взяти участь у турнірі з високими ставками за допомогою гри web3, web2 або будь-якої іншої, яка базується на навичках, отримати цей досвід, познайомитися з новими людьми та дізнатися, що їх цікавить у цьому новому просторі. Ignite — це платформа, яка дозволяє все це. Я бачу багато чудових переваг однієї платформи в знайомстві різних аудиторій з різними речами. Це прискорить розвиток і зростання чогось на кшталт гільдій, але разом із цими гільдіями розвивається й усе інше.

Гільдії та команди чи організації, які виникли на цих подіях і турнірах, будуть дуже в захваті від того, що ми будуємо.

Елі: Говорячи про традиційний світ, як ви бачите, скажімо, через 5 років, яким ви бачите майбутнє традиційних видавців на платформах web3, зокрема з Ignite.

Пол: Як я вже казав, справа зводиться до того, що ці великі компанії, великі видавці шукають нові та захоплюючі можливості та нові технології, як-от web3, але не знають, як їм скористатися. Подібно до того, як ви дивитеся на 5–7 років тому, як ці великі компанії чи навіть видавці потрапляють у кіберспорт. Для них це було новою річчю, як і web3 сьогодні є новим. Вони бачать плюси, але бачать і мінуси. Ignite — чудова платформа для цього. Щоб їм було легше переходити, протестуйте подію чи серію, певний досвід, не будуючи величезних відділів, присвячених XYZ. Ignite пропонує дуже цікавий спосіб увійти в простір для цих величезних ігор.

З цими величезними сутностями приходить величезна аудиторія. Ми можемо побачити, як це допоможе простору в цілому. Традиційний видавець побачить переваги максимальної участі. Вони побачать переваги цієї органічної організації знизу вверх і те, як це сприятиме більшій участі, інтересу та взаємодії. Ми бачили, як кіберспортивні організації, будь то сторонні чи створені зверху вниз, намагаються створити кіберспортивні організації чи кіберспортивні турніри, але це не завжди працює. Найкращий спосіб зробити це органічно через організацію, керовану громадою. Це те, що Ignite дозволяє без ризиків і підводних каменів.

Я вважаю багатьох людей, які працюють на звання AAA, як тих, хто прокидається вранці і лягає спати ввечері, думаючи про те, як не бути звільненим. Якщо ви пропонуєте великі ініціативи web3, які не працюють, це чудовий спосіб вас звільнити. Ignite — це гарний вихід і інструмент для цих організацій і менеджерів, щоб приймати рішення, занурити свої пальці в очі та знайти цінність і вигоди від спільноти, не надто ризиковано.

Елі: Це чудова думка; Я не думав про це раніше.

Гаразд, я думаю, що на цьому етапі ми можемо відкрити слово для запитань. Ви можете або набрати їх у чаті AMA, або можете підняти руку, і я виведу вас на сцену.

Отже, Рі хоче знати, чи можете ви поділитися нашими майбутніми партнерствами?

Пол: Мені здається, вони намагаються втягнути мене в неприємності! Коротка відповідь: ні; я не можу Моя ціль і те, чого ми хочемо, — це встановити ці партнерства та оголосити про них якомога швидше, щоб викликати якомога більший інтерес. Але ми повинні переконатися, що партнерство існує.

Я скажу, що моя мета — залучити величезних спонсорів і найбільших видавців і розробників ігор у світі, і це те, що ми збираємося зробити. Коли я зможу оголосити про це, ми точно це зробимо. Ви можете використати свою уяву та піти звідти. Ось що ми побачимо на Ignite: найбільші турніри, найбільші бренди, розробники та видавці на Ignite. Усі вони будуть в одному місці. Це те, що я обіцяю, але все, що я можу сказати, на жаль, залишайтеся на зв’язку.

Елі: Дякую, Пол. У когось ще є запитання? Ви можете набрати в чаті AMA або підняти руку.

Чи є плани в майбутньому проводити пряму трансляцію деяких турнірів?

Пол: Так!

Основним аспектом і фокусом Ignite є все, що пов’язано з організацією турніру, включаючи взаємодію, створення контенту та прямі трансляції. Все, що посилить і розширить турнір або його охоплення, ми вбудовуємо в додаток. Це те, на чому ми зосереджені.

З точки зору прямої трансляції, я не хочу, щоб здавалося, що Ignite — це лише турнірна сетка. Це платформа для створення, розвитку та покращеного досвіду роботи з кіберспортом, зокрема з інфраструктурою p2d web3. Все, що пов’язано з цим, що ви хотіли б як організатор, як творець контенту або конкурент, це те, що ми вбудовуємо в це. Пряма трансляція є важливим аспектом будь-якого кіберспортивного турніру, і з цього приводу точно будуть цікаві події.

Алі: Чудово! Рі хоче знати, яка ваша улюблена гра і що ви повинні прийти пограти з нами.

Пол: Ой, це важко.

Я зараз багато граю в Age of Empires. Я якось повернувся до свого коріння; Я грав у нову Age of Empires і витрачав на неї свій час. Але мене завжди цікавить будь-яка інша гра.

Елі: Васа хотів би знати, чи зараз ми маємо шість ігор на стадії альфа-тестування, чи плануємо ми додавати більше ігор до Ignite в майбутньому.

Пол: Так!

Мета полягає в тому, щоб ігри web2 і web3 були максимально інтегровані в Ignite та дозволили організувати турніри для будь-якої гри, у якій ви можете змагатися.

Ці ігри займуть час, але так, розширення назв точно на горизонті.

Елі: Майте на увазі, що в майбутньому будь-яка мобільна гра, принаймні мобільна для початку, стратегічна та непорнографічна, буде доступна для додавання в Ignite.

Рі хоче знати, чи будемо ми використовувати впливових осіб чи стримерів для просування.

Пол: Так, безумовно, є можливість. Будуть задіяні масштабні інфлюенсери та стримери. Є багато речей, які ми можемо робити, не лише розробники, кіберспортивні команди та гільдії. Окремі впливові особи, які мають свої серії турнірів та організацію турнірів, використовують платформу турнірів, щоб створити нове середовище для змагань і зростання своїх спільнот. Це, безумовно, те, що ми будемо використовувати, але, звичайно, інструменти та можливість є для кожного, щоб почати з Ignite.

Елі: Чудово! Рі хоче знати; ми в першу чергу зосереджені на мобільних пристроях. Чи перейдемо ми з мобільних пристроїв на консолі та комп’ютерні ігри?

Пол: Так, спочатку ми зосереджені на мобільних пристроях, але ми знаємо, що на комп’ютері є величезні можливості. Це, звичайно, на горизонті. Слідкуйте за датами та подіями в усіх наших просторах. Ми підійдемо до робочого столу. Ми бачимо першу можливість у глобальному масштабі для мобільних пристроїв, але неминуче настільні комп’ютери — це те, що ми збираємося розробляти та випускати.

Елі: Чудово! Я думаю, ми можемо завершувати.

Якщо у когось ще є запитання, ви можете додати їх до чату, і ми зможемо повернутися та відповісти на них.

Дякуємо, Пол, що приєднався до нас! Дякуємо всім за приєднання сьогодні. Нагадуємо, що наступного тижня у нас буде додаткова AMA з Тоні Ченом, нашим генеральним директором і співзасновником AMA, яка буде проводитися щотижня протягом наступних кількох місяців.

Пол: Дуже дякую, що зібрали це разом, і дякую аудиторії та запитанням. Я ціную це.

Елі: Гаразд, усім, чудової ночі, ранку чи дня.

Пол: Гарного вам. Бувай.”

--

--

Junior crypto influencer

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store