Verida розблоковує мобільну децентралізовану ідентифікацію та приватне сховище для NEAR

Verida Vault тепер підтримує протокол NEAR

Раніше цього року ми оголосили про наше розширення партнерства з NEAR як одержувачем гранту на надання можливостей автономної ідентифікації та даних у протоколі NEAR.

Відтоді ми розширюємо можливості Verida Vault для інтеграції та підтримки NEAR.

Vault доступний як в Apple AppStore, так і в Android Play Store із підтримкою протоколу NEAR у попередньому перегляді розробника, що працює на Testnet.

Verida Vault — це ключовий крок у забезпеченні суверенітету даних для мас — зручна мобільна програма, яка повертає користувачам контроль.

Verida робить усі можливості Verida доступними для кожного проекту NEAR. Це включає систему єдиного входу (SSO), децентралізовану ідентифікацію, революційне зашифроване сховище та безпечний обмін повідомленнями.

Verida Vault

Діючи як «гаманець даних» і «криптогаманець», Verida Vault є точкою входу для кінцевих користувачів, щоб контролювати свою особу та персональні дані, входити в програми, надсилати/отримувати повідомлення та керувати транзакціями/токенами блокчейну.

Завдяки підтримці WalletConnect у Verida Vault користувачі можуть входити в програми NEAR безпосередньо зі свого мобільного телефону та отримувати доступ до зростаючої екосистеми програм, що працюють на протоколі NEAR.

Це дозволить користувачам підключати свої гаманці NEAR до децентралізованої ідентифікації Verida та керувати приватними обліковими даними. Разом Verida та NEAR надають можливості більшій кількості людей, рухаючись у вільний світ Web3.

Дізнайтеся більше про підтримку Verida для протоколу NEAR тут. Приєднуйтесь до нас у Discord, якщо у вас є запитання щодо Сховища чи будь-яких функцій, згаданих у цій статті. Ми будемо раді вашому відгуку.

--

--

Junior crypto influencer

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store